Festival Víra, Naděje, Láska a Moudrost

Připravte se na festival Víra, Naděje, Láska a Moudrost – 17. září 2022,  Praha, Česko

Drazí přátelé, následovníci, partneři a souvěrci,

je nám potěšením ohlásit vám jubilejní osmé konání Mezinárodního festivalu Víra, Naděje, Láska a Moudrost – vše, co nás sbližuje.

Festival se bude konat v Praze, Česko, 17. září 2022 na náměstí MÍRU.

Organizátorem a správcem festivalu je o.(organizovaný) s(spolek) Bulharská pravoslavná obec v České republice. Jde o outdoorový multižánrový festival různých druhů umění – tance, hudby, výtvarného umění, fotografie, tvůrčích dílen atd.

ÚČAST je dobrovolná. Festivalu se mohou zúčastnit zpěváci, hudebníci, tanečníci, pěvecké a taneční soubory, orchestry a soubory všech žánrů umění. Na festival zveme skupiny, soubory a individuální interprety z Bulharska a z celého světa, a rovněž tak cizince, kteří se zabývají nejenom bulharským folklorem, lidovými řemeslníky a mistry, bulharskými výrobci a produkty, charakteristickými pro Bulharsko, bulharskou tvorbou pro děti, mládež a dospělé.

Pokračujme se stejným entusiasmem, emocionalitou a odpovědností v ochraně a rozšiřování bulharských tradic a kultury za hranicemi naší vlasti.

Dopřejte si nezapomenutelný zážitek a buďte součástí VNLM – zúčastněte se našeho PROGRAMU – pochlubte se svým talentem, uzavřete nová přátelství, poznejte duch Bulharska a potěšte se zlatou Prahou v době, kdy se účastníte největší události v Praze, kterou organizuje o.s. Bulharská pravoslavná obec v České republice. V roce 2021 se festivalu zúčastnilo téměř 100 účastníků ze 4 zemí; očekáváme, že se jubilejní osmý festival stane tím nejreprezentativnějším festivalem s bulharskou účastí v Praze.

Cestovné, výdaje za nocleh a stravu si účastníci festivalu platí sami.

Organizátoři mají právo fotografovat, filmovat a natáčet v době festivalu jednotlivá vystoupení za účelem vytvoření archivu a pro reklamu festivalu, aniž by platili práva a odškodnění. Účast na festivalu automaticky znamená souhlas s těmito podmínkami.

Držíme palce a doufáme, že v září 2022 budou moci všichni zájemci o účast na tomto festivalu bez překážet cestovat a že se sejdeme TVÁŘÍ V TVÁŘ A RUKU V RUCE, nezávisle na tom, jestli pod odkrytým nebem nebo v uzavřeném prostoru a nic nám nebude bránit v tom, abychom společně tančili a bavili se podle svého gusta jak na Náměstí, tak v Tvůrčích dílnách, v Chorotéce a ve volném čase.

SPOLU… RÁDI VÁS UVÍTÁME!

Opatrujte se, buďte zdraví a stále pozitivní a dej Bože, abychom se 17. září 2022 chytili za ruce při bulharském kole (kruhový tanec choro) na osmém festivalu na náměstí Míru v Praze.

 

Pořadatelé VNLM

tel. +420 724 780 183 (WhatsApp)

 

Registrace účasti na mailu: festivalVNLM@gmail.com

 

Připravte se na festival Víra, Naděje, Láska a Moudrost

Пригответе се за фестивал Вяра, Надежда, Любов и Мъдрост


VNLM 2022

Koláž VNLM

Zveřejněno: 11.07.2022 – Pavel Syrůček
Vytisknout