Kontakty

Dům národnostních menšin o.p.s.
Vocelova 602/3
120 00 Praha 2
IČ  28516346

Recepce

Tel.: +420 221 419 800
Fax: +420 221 419 839



Ředitel DNM


Mgr. Jakub Štědroň, Ph.D.

tel.:     221 419 801
mob.:  725 479 709
email:  jstedron@dnm-praha.eu

Ekonom

Mgr. Radek Novák
tel.:     221 419 802
mob.:  608 100 276
email.: rnovak@dnm-praha.eu

IT a technická podpora

Ing. Pavel Syrůček
tel.:      221 419 805
mob.:   602 700 802
email.:  psyrucek@dnm-praha.eu

Knihovna

Ing. Eva Poddaná
tel.:     221 419 815
mob.:  603 413 962
email: knihovna@dnm-praha.eu

Rezervace prostor k pronájmu

Správa budovy

Ing. Dušan Zachystal
tel.:     221 419 816
mob.:  725 844 167
email.: zachystal@centra.eu



Menšiny

Běloruská NM

Mgr. Kryścina Šyjanok | Krystsina Shyianok
email: belarusy@gmail.com
mob.: (+420) 774 376 523

Alena Kovářová (Tsikhanovich)
email: alkovarova@seznam.cz
mob.: (+420) 607 517 676

Bulharská NM

Mgr. Maria Zacharieva
email: m.zacharieva@atlas.cz
mob.: 777196322
tel.: 221419837, 221419838

Maďarská NM

Szaló Béla
email: belaszalo@gmail.com
mob.: 603820963
tel: 221419832, 221419831

Německá NM

Irena Nováková
email: novak.irena@centrum.cz
tel.: 221419819

Polská NM

Michal Chrzastowski
email: michal.chrzastowski@promed.cz
tel.: 221419828, 221419827
mob: 602480544

Romská NM

Ladislav Goral
mob.: 774034582
email: l.goral@rom-praha.cz
tel.:  221419833

Lenka Kopčáková
email: l.kopcakova@rom-praha.cz
tel.:  221419834

Rusínská NM

PhDr. Dagmar Březinová
email: brezda@centrum.cz
tel: 221419836

Ruská NM

Ing. Igor.Zolotarev CSc.
email: igor@it.cas.cz 
tel.: 266053149, 221419835

Řecká NM

Ing. Androniki Podlahová
email: androniki.podlahova@mediscan.cz
tel: 221419818, 221419842

Slovenská NM

PhDr. Helena Nosková, CSc.
email: noskova@usd.cas.cz
mob.: 603 824 370

Srbská NM

Mgr. Gordana Rajilič
email: gordana.rajilic@gmail.com
mob.: 724 149 112 

Ukrajinská NM

Viktor Rajčinec
email: uicr@centrum.cz
tel.: 221419821, 221419820

Pracoviště Magistrátu hl.m. Prahy pro oblast národnostních menšin a integrace cizinců

Specialistka pro národnostní menšiny:

Mgr. Jana Hajná
tel.: 236 00 2599
email: jana.hajna@praha.eu

Romská koordinátorka:

Božena Filová
tel.: 236 00 2468
email: bozena.filova@praha.eu

Zveřejněno: 05.10.2016 – Administrator Administrator
Vytisknout